Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında GİRBAY ÖZEL EĞİTİM SÜRÜCÜ KURSU İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından kurulan Girbay Sürücü Kursu, tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen A, A1, A2, B, BE, C, CE, D ve DE sürücü belgesi verilmektedir. 20’şer kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç uğrunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan GİRBAY SÜRÜCÜ KURSU, adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Girbay Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Misyonumuz

Girbay Sürücü Kursu olarak çağdaş, modern bir toplum oluşturulmasında pay sahibi olmak üzere; görev ve sorumluluklarımızı bilen, insan haklarına saygılı, trafik kurallarına bağlı, sürüş tekniklerini bilen, heyecanlarını kontrol edebilen, hoş görülü sürücüler yetiştirmek ve onların ihtiyaçları olan sürücü belgelerini en gerçekçi ekonomik koşullarla mümkün olan en kısa zamanda edinmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitiminin genel amaç ve ilkelerine bağlı olarak topluma örnek, öncü ve kararlı, uluslararası kabul görmüş yöntem ve uygulamaları, bilimsel ve teknolojik donanımları benimsemiş ve uygulayan çağdaş sürücüler yetiştirmektir.

İlkelerimiz

1. Her öğrencimiz GİRBAY ailemizin bir parçasıdır,
2. Öğrencilerimiz bütün çalışmalarımızın odak noktasını oluşturur,
3. Öğrencilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir,
4. Öğrenci başarımızı arttırmak için sorumluluk alır ve özveride bulunuruz,
5. Öğrencilerimiz bizim için özeldir, onların trafikte de farklı ve örnek olmaları için var gücümüzle çalışırız,
6. Biz farklıyız… Yetenekli, enerjik, güler yüzlü, coşkulu ve üretkeniz ”BİZ BİR TAKIMIZ.”

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.