Hakkımızda

      2008 yılında  GİRBAY ÖZEL EĞİTİM SÜRÜCÜ KURSU İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından kurulan Girbay Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı' nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

      Kursumuzda halen  B,  E, D,  sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20' şer kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

      Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan GİRBAY SÜRÜCÜ KURSU Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

      Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

      Girbay Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

      2009 Model araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
      Girbay Sürücü Kursu olarak çağdaş, modern bir toplum oluşturulmasında pay sahibi olmak üzere;  
      Görev ve sorumluluklarımızı bilen, insan haklarına saygılı, trafik kurallarına bağlı, sürüş tekniklerini bilen, heyecanlarını kontrol edebilen, hoş görülü sürücüler yetiştirmek ve onların ihtiyaçları olan sürücü belgelerini en gerçekçi ekonomik koşullarla mümkün olan en kısa zamanda edinmelerini sağlamaktır.
 
VİZYONUMUZ
      
      Türk Milli Eğitimnin genel amaç ve ilkelerine bağlı olarak topluma örnek, öncü ve kararlı, uluslar arası kabul görmüş yöntem ve uygulamarı, bilimsel ve teknolojik donanımları benimsemiş ve uygulayan çağdaş sürücüler yetiştirmektir.
 
İNANDIĞIMIZ İLKELER
 
       1- Her öğrencimiz GİRBAY ailemizin  bir parçasıdır,  
 
       2- Öğrencilerimiz bütün çalışmalarımızın odak noktasını oluşturur,
 
       3- Öğrencilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir,
 
       4-   Öğrenci başarımızı artırmak için sorumluluk alır özveride bulunuruz,
 
       5- Öğrencilerimiz bizim için özeldir, onların trafikte de farklı ve örnek olmaları için var gücümüzle çalışırız,
 
       6- Biz farklıyız... Yetenekli, enerjik, güleryüzlü, coşkulu ve üretkeniz ''BİZ BİR TAKIMIZ.'' 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 
 


   Özel Girbay Sürücü Kursu 2011 Tüm Hakkı Saklıdır.