ljlj
lkjklj
jjklj

MUAZZEZ CAN

ÜÇ AY BOYUNCA MÜCADELEM VE SİZLERİN YARDIMIYLA DÜN SERTİFİKAMI ALDIM. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

HATİCE KARACABEY

Direksiyon dersim bugün sondu.uzulmedim dersem yalan yolur.beylikbagi subesindeki tüm hocalarima Teşekkürler ilgi ve hoşgörülü davranışları için.kadro harika.

SABİHA BAŞLİ

Direksiyon sınavından geçmişim kursunuza özellikle Kazım beye göstermiş olduğu emek ve sabırdan dolayı kendisine çok çok teşekür ediyorum emeğine sağlık.Kursunuzu bir arkadaşım tavsiye etmişti bende artık herkese tavsiye edeceğim.nasip olursa 2 sene sonra oğlumda 18 yaşına gelince ehliyetini kursunuzdan alır.

SELÇUK ÇINAR

ben gırbay surucu kursuna herhangı bır tanıdık vasıtasıyla başvurmadım nasıl bır kurs oldugunu bılmıyordum ama tum gırbay calısanlarının sıcaklıgı benı cok memnun ettı hıcbır bılgım olmadıgı halde rahatlıkla ehlıyetımı aldım tum gırbay ailesine tesekkur ederım

BAYRAM DOĞAN

Girbay sürücü kursunu,sahiden güven verdigi,herkesle özel olarak ilgilenildigi,tam bir aile ortamı oldugu için tercih ettim...Sadece insanlara 'ehliyet verelim gönderelim'zihniyetiyle degil,ehliyet yerine bilgi verelim zihniyetiyle bakan girbay sürücü kursu ilerideki kursiyerlerini pişman etmicegi kanısındayım...Bütün dersleri zorlanmadan geçtim..Bütün Girbay ailesine teşekkür ederim..

SELMA ÇAKIRKA

Girbay sürücü kursu deyince aklıma benim ve çoğunlukta olan arkadaşlarımın başarısı geliyor. Egitimde kaliteli , hizmeti değerli, güleryüzlü bir ortam herkesin gelip görmesini tavsiye ederim. verdiğiniz emek için teşekkürler.

SELAMİ CAN KİSBET

GİRBAY SÜRÜCÜ KURSUNA GELEMEMDEKİ NEDEN HEM CEVREDEN ALDIĞIM OLUMLU GÖRÜŞLER VE TAM BİR AİLE ORTAMI OLMASI...ARAÇLARIN GÜZEL VE SÜRÜCÜNÜN TAM İSTEĞİNE GÖRE OLMASI...

Ayşe KİSBET

GİRBAY SÜRÜCÜ KURSUNA GELEMEMDEKİ NEDEN HEM CEVREDEN ALDIĞIM OLUMLU GÖRÜŞLER VE TAM BİR AİLE ORTAMI OLMASI...ARAÇLARIN GÜZEL VE SÜRÜCÜNÜN TAM İSTEĞİNE GÖRE OLMASI...

CÜNEYT TESTERECİ

Sıradan olduğunu düşünür herkes bir kursun, fakat Girbay Sürücü Kursu farklıydı. Güzel ve bir o kadar hızlı geçen günlerin ardından aldığım ehliyetim ile yollarda, Girbay Sürücü Kursunun verdiği eğitimleri uyguluyorum. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler GirBay Sürücü Kursu.   Özel Girbay Sürücü Kursu 2011 Tüm Hakkı Saklıdır.